تغییر نقاشی های ساده کاربران به هیولاهای ترسناک با جدیدترین اسباب هوش بدلی گوگل

admin دسته‌بندی نشده

هوش مصنوعی فناوری ای است که تاکنون، باعث جهش های یدکی در دنیای امروز شده است. این فناوری از الگوریتم های پیچیده ای بخاطر حاصل گیری استفاده می درنگ و تمام تلاش توسعه دهندگان هوش جعلی به نزدیک کردن آن بوسیله مغز انسان است. سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل، دراین باره می گوید:فهم مصنوعی عمیق تر از آتش خواه نیروی الکتریسیته است.

برای اینکه ادعای مدیرعامل گوگل را با شواهد انکارناپذیر پشتیبانی کنیم، باید ساخته ی جدید محققان گوگل را نشان دهیم. این افراد با معاون هوش مصنوعی موفق شده اند ابزاری بسازند که می توانید نقاشی های سهل را به هیولاهای عجیب و غریب تبدیل درنگ. چه چیزی می تواند ژرف تر از این باشد؟ به هر حال این ابزار که گوگل آن را Chimera Painter نامیده، قطعا بخاطر کاربران سرگرم کننده خواهد بود.

گوگل در این ابزار از تدریس ماشینی برای تبدیل طرح های سهل ی کاربران به تصاویر دوست داشتنی کاربرد می کند. این نوع پویایی داخل یادگیری ماشینی درون حال تبدیل به روانی ای مرسوم است. انویدیا قبلا این فقره را با مناظر انجام داده است، تا اینکه MIT و IBM نیز این فقره را با ساختمان ها کرده اند و اکنون نوبت به گوگل رسیده است که از مدل سازی میسر ی کاربران هیولا تولید یواش.

مقاله های مرتبط:چرا فهم بدلی هنوز توانایی درک بستگی علت و معلولی را ندارد؟پیشرفت جدید پژوهشگران گوگل درزمینه هوش تقلبی

دسته سازنده ی Chimera Painter درباره ی روش و انگیزه ی خود برای ساخت این طور ابزاری، در پستی وبلاگ توضیح داده است. تو متن این پست آمده است که این دسته به دنبال ساخت براشی هستند که بیشتر از ابزار، قرین ابزار عمل بطی ء و بیشتر بتوان به آن برای اجرا کارهای مختلف تو مدل سازی تکیه گاه کرد. آن ها ادعا می کنند که Chimera Painter، تنها نمونه ای نخستین است؛ اما اگر این گونه از بطی ء افزارهای رایج شوند، ممکن است مدت زمان لازم برای خلق اثر هنری باکیفیت را کاهش یابد.

این محققان چالش ایجاد آثار هنری برای بازی تخیلی کارتی را در نظر گرفته اند که در آن، بازیکنان ویژگی های هیولاهای مختلف را باهم خیساندن می کنند و بوسیله وسیله ی آن ها می جنگند. این افراد مقیاس یادگیری ماشینی را روی پایگاه داده ای با بیش از ۱۰ هزار معیار تصاویر هیولا آموزش دادند. تصاویری که داخل آموزش هوش مصنوعی استفاده شدند، با مدل های سه اتیه رندر گرفته شده داخل Unreal Engine تولید شده اند. هر شمایل با «نقشه ی تقسیم بندی» همراه می شود و این اطلس ها تصاویر هیولاها را بوسیله قسمت های آناتومیک مختلفی مانند پنجه، پوزه، پا و… تقسیم می کند.

پس از آموزش هوش مصنوعی با داده های عرضه شده، کاربران می توانند نقشه ی تقسیم بندی خویشتن را ترسیم کنند. این نقشه ها با مصرف از بافتن های واقع گرایانه تکمیل و تصاویر نهایی ساخته می شوند. اگر Chimera Painter را بارگیری کنید، می توانید فدایی از هیولاهای از پیش کشیده را ببینید که از زیبایی چشمگیری برخوردار هستند.بیشتر بخوانید:اطلاعات کروم بوک بعدی گوگل بی پرده شدوقتی هوش مصنوعی عادت تراشیده شده کمک داور پیاده روی را با توپ لغزش می گیردآخرین بوسیله روزرسانی گوگل کروم بیشترین افزودن عملکرد درون سال های اخیر را به ارمغان می آوردانتشار گوگل کروم برای رایانه های مک مهیا بوسیله پردازنده M1 اپل متوقف شدکوالکام انگیزه نمایش نشدن مرورگر کروم روی نسخه آرم دستگاه های مبتنی پهلو ویندوز ۱۰ را اطلاع دادن کرد

شاید دوست داشته باشید:

وصول مالیات از مشاغل و اشخاص حقیقی تا ۱۰ بهمن متوقف شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، محمود علیزاده کمک امور فنی و حقوقی موسسه امور مالیاتی تو گفتگویی […]

قلم نوری XP Pen Star G640 در سامان تمایل

ASمحصولاتHAROOOON ماشین کام در برند XP Pen کاملا مختلف است. این محصولات دربرگیرنده خامه نوری طراحی، مانیتور مدل سازی و […]