دوربین ME20F-SH کانن با ایزو 4 میلیون و ثبت تصاویر زندگی فلوئورسنت تو آمازون

admin دسته‌بندی نشده

AASGHAلینتOOOONGHAROOOON وال ورث، هنرمند و کارگردان استرالیایی که سابقه ی برنده شدن جوایز رسمی در کارنامه دارد، در سال ۲۰۱۸ مستند جذابی با عنوان Awavena منتشر کرد که تعریف منتقدان را به همراه داشت. مدیر تصویربرداری این پروژه، گرگ داونینگ، تو کشش تولید خوش ذات از دوربین های متعددی برای فیلم برداری صحنه های متنوع استفاده کرد که یکی از آن ها، دوربین تخصصی و چندکاره ی Canon ME20F-SH بود.

مستند Awavena داستان نخستین شمن (Shaman) دوده ای با معروفیت یاواناوا (Yawanawa) را در بیشه های بارانی آمازون دنبال می درنگ. به عنوان قدری از پروژه، اعضای آویشن تولید سراغ نوعی لمحه نوش روان گردان با نام آیاهواسکا (Ayahuasca) می روند و تجربه ی مصرف کردن آن را به صورت تصویری داخل محیط بسیار کم تلالو به عرضه می گذارند. گرگ داونینگ با کمک دوربین ME20F-SH و داخل محیطی که تقریبا هیچگاه نوری به آن نمی رسید، تصاویری از حشره ها و علف هرزه های فلوئورسنت ثبت کرد. کانن می گوید ثبت تمثال تو چنین محیطی بخاطر دیگر دوربین هایی که در بازار موجود هستند جاهل ممکن است. 

چند روز پیش کانن ویدئوی جدیدی بوسیله ابونمان گذاشت که تعاقب عریضی ی نجیب Awavena را با حضور گرگ داونینگ و دوربین ME20F-SH مدال می دهد. می توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده کنید. بوسیله علاوه اگر به مشاهده ی تریلر اصیل Awavena تعلق مند هستید، می توانید روی این لینک کلیک کنید و آن را داخل یوتیوب ببیند. 

Awavena دومین نجیب تولیدشده توسط لینت بالن ورث با استعمال از فناوری واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) محسوب می شود. مقدماتی معلول او با استفاده از این تکنیک، Collisions نام دارد که پیش تر برنده ی جایزه ی مادری (Emmy) شده است.

وال ورث می گوید: «ما گرگ داونینگ را از شرکت XRez آوردیم تا در آمازون برای مان فیلم برداری درنگ. نیز یک زیست شناس فلوئورسنت برجسته ی استرالیایی یعنی حکیم آنیا صالح را که مدت ها است همکار غلام محسوب می شود، استخدام کردیم. بوسیله لطف حضرت آنیا موثق توانستیم دنیای فلوئورسنتِ دیده نشده ی جنگل را به تمثال بکشیم». بیانیه ی تمام لینت بالن ورث درباره ی خوش ذات Awavena را می توانید در اینجامطالعه کنید.  دوربین ME20F-SH کانن حسگری با پیکسل های ۱۹ میکرومتری دارد

امروزه دوربین Canon ME20F-SH به نسبت قدیمی محسوب می شود؛ بااین حال مشخصات فنی و استعداد های ME20F-SH همچنان پس از گذر پنج سال، بسیار خوب هستند.

بر اساس معلومات رسمی، دوربین مورد مذاکره کانن از حسگر ۲٫۲۶ مگاپیکسلی CMOS  استفاده می بطی ء که اولیه بار داخل سال ۲۰۱۳ بوسیله نمایش گذاشته شد. داخل این حسگر از پیکسل هایی به ابعاد ۱۹ میکرومتر مصرف شده است و امکان ضبط ویدئوی 1080p با ارزش ۶۰ فریم بر نفس ازطریق آن وجود دارد.

کانن می گوید حسگر مورد مناقشه به دوربین امکان می دهد در هوا هایی که نورشان داخل معادل ۰٫۰۰۰۵ لوکس است، تمثال ثبت نرم. کارشناسان می گویند ایزوی این دوربین بوسیله بیش از ۴٬۰۰۰٬۰۰۰ می رسد. دوربین ME20F-SH از لنزهای مانت EF و EF-S S کانن پشتیبانی می. یواش Awavena اولیه تجربه ی گرگ داونینگ با دوربین-ME20F SH بود؛ بااین حال او سال ها است برای فیلم برداری از دوربین کانن استفاده می درنگ و یکی از اعضای باستانی درخت سرو (CPSا Canon Professional) Services محسوب می.

شود دوربین Canon-ME20F

SH این مقدماتی باری نیست که محتوای ویدئویی بایگانی شده با دوربین کانن-ME20F SH بوسیله محبوبیت چشم گیری دست پیدا می. کند تو سال ۲۰۱۶ بن کانالس با استفاده از دوربین مورد بحث، ویدئویی از بارش شهاب ضبط. کرد این ویدئو را می توانید از اینجا. ببینید همچنین کانن داخل سال ۲۰۱۷ با استفاده از دوربین چندکاره ی-ME20F SH، سیستمی نظارتی طراحی کرد که جزئیات آن درون اینجاقابل مشاهده. است آن طور که خبرگزاری پتاپیکسل در مقاله ی مربوط بوسیله مستند Awavena می نویسد، پیش زیرفون از دوربین-ME20F SH برای ضبط شفق شمالی وهمچنین ضبط ویدئو از مرجان های بیولومینسنت درون اعماق اقیانوس استفاده شده.

است شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره ی دوربین Canon-ME20F SH دارید؟بیشتر:بخوانید جهیز لایدار AFX، فوکوس خودکار مداوم را به دوربین ها می آوردمزایای لنز بدون فرم هواوی میت 40 پروکانن احتمالا سال آینده دوربین R EOS R با-حسگر APS C عرضه می کند۴ برهان که نباید دوربین عکاسی خود را تعویض کنیدویدئوهای جعبه گشایی و نگاه نزدیک بوسیله گوشی میت 40

شاید دوست داشته باشید:

وصول مالیات از مشاغل و اشخاص حقیقی تا ۱۰ بهمن متوقف شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، محمود علیزاده کمک امور فنی و حقوقی موسسه امور مالیاتی تو گفتگویی […]

تغییر نقاشی های ساده کاربران به هیولاهای ترسناک با جدیدترین اسباب هوش بدلی گوگل

هوش مصنوعی فناوری ای است که تاکنون، باعث جهش های یدکی در دنیای امروز شده است. این فناوری از الگوریتم […]

قلم نوری XP Pen Star G640 در سامان تمایل

ASمحصولاتHAROOOON ماشین کام در برند XP Pen کاملا مختلف است. این محصولات دربرگیرنده خامه نوری طراحی، مانیتور مدل سازی و […]