ناگفته های نایب سپهبد سلیمانی | حکایت گاوهایی که آمریکا بوسیله رژیم صهیونیستی سپرد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از مجتمع خبرنگاران، سپهبد احمد سخی پور مشاور ویژه شهید سردار سلیمانی، با اشاره به آخرین وضعیت جبهه مقاومت گفت: گاهی چنین تخیل می شود که آمریکا در منطقه آستان دارد، ولی از دید ما آمریکا از مدت ها پیش از منطقه رفته است.

او افزود: جبهه ایستادگی آنقدر مقاومت و توانمندی نشان داده که باعث شده تا وقتی ترامپ به عین الاسد آمد، این این طور گفتند که هفت هزار میلیارد درون اینجا خرج کنید و دو روزگار بیشتر نمی توانید باشید و شب هنگام باید سریع مرطوب برگردید.

مشاور خاص مثال سپهبد سلیمانی با بیان اینکه آمدن و روبیدن ترامپ بوسیله عین الاسد مسئله مفصلی دارد، ابراز کرد: بوسیله لطف خداوند جبهه پایداری در منطقه آنقدر توانسته موفقیت کسب کند و حرف شروع را بزند که باعث شده آمریکا از سال های قبل منطقه را صرفنظر درنگ.

او با اشاره به اینکه مشکل آمریکا این است که نمی داند اسرائیل را در منطقه بوسیله چه کشوری بسپرد، گفت: آمریکا همچنین به این فکر می کند که چنانچه از منطقه به رخ تمام برود این اسب هایی که کولی می دادند و گاوهایی که شیر می دادند را به چه کسی بسپرد و برود.

سردار کریم پور تصریح کرد: زمان حال می خواهند یک روانی جدیدی لباس بدهند به طوری که این گاوهای شیرده را به اسرائیل واگذار کنند. پس باید توجه داشت که آمریکا از منطقه رفته و توانایی تیمار ندارد و سررشته بدانید اسرائیل هم هیچ توانمندی ندارد و فقط می خواهد صاحب پول این قضا و قدر های مرتجع منطقه شود.

او عنوان کرد: سپس از یک مدتی اسرائیل نیز این کشورهای منطقه را رها خواهد کرد و به طور پیمانه تو آینده نزدیک اسرائیل از هم خواهد پاشید.

شاید دوست داشته باشید:

وصول مالیات از مشاغل و اشخاص حقیقی تا ۱۰ بهمن متوقف شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، محمود علیزاده کمک امور فنی و حقوقی موسسه امور مالیاتی تو گفتگویی […]

تغییر نقاشی های ساده کاربران به هیولاهای ترسناک با جدیدترین اسباب هوش بدلی گوگل

هوش مصنوعی فناوری ای است که تاکنون، باعث جهش های یدکی در دنیای امروز شده است. این فناوری از الگوریتم […]

قلم نوری XP Pen Star G640 در سامان تمایل

ASمحصولاتHAROOOON ماشین کام در برند XP Pen کاملا مختلف است. این محصولات دربرگیرنده خامه نوری طراحی، مانیتور مدل سازی و […]