گمان نامیده شدن آیفون 5.4 اینچی به معروفیت آیفون 12 مینی باردیگر تأیید شد

admin دسته‌بندی نشده

هفتهSGHAROOOONSGHAROOOON ی گذشته، گزارشی منتشر شد که شهرت نسخه ی ۵/۴ اینچی گوشی هوشمند متاخر اپل آیفون ۱۲ مینی خواهد بود. این موضوع را یکی از افشاگران مطرح کرد؛ اما بوسیله نظر می رسد که داده ها روبرو شده رنگ وبوی واقعیت به خود پژمان اند و منبع خبری دیگری نیز نام آیفون ۵/۴ اینچی را تأیید کرده است.

افشاگر دیگری با نام کاربری DuanRui برچسب های سپرده بندی آیفون های متاخر اپل را منتشر کرده است که یکی از برچسب ها گویا به آيفون ۱۲ مینی یا نسخه ۵/۴ اینچی آیفون های نسل بعدی دلبستگی دارد. DuanRui در گذشته نیز داده ها موثقی درباره ی آیپد ایر ۲۰۲۰ منتشر کرده بود و همین امر گمان صحت اطلاعات متاخر را افزایش می دهد.

در برچسب ها، به محصولاتی با عده مقیاس MHL732M/A A و/A MHLG32M A اشاره می شود که اپل تاکنون از آن ها مصرف. نکرده است باید گفت که اپل ابتدایی کود محصولی با شهرت آیفون مینی روانه بازار می کند؛ اما با نگاهی به معیار های آیپد مینی و مک مینی، دورازذهن نیست که آیفون نیز داخل آینده از معیار مینی.

برخوردار شود اپل درون رویت دارد سری آيفون ۱۲ را در چند میزان و با ویژگی ها و امکانات بهبودیافته ای درمقایسه با سری پیشین بوسیله بازار. عرضه کند یکی از این انفراد ها بهبود عملکرد FaceID خواهد بود؛ بوسیله گونه ای که زاویه های بیشتری. پوشش دهد درواقع، FaceID می تواند چهره ی کاربر را حتی داخل زمانی تشخیص دهد که به عارض سریر روی میز.

قرار گیرد آیفون ۱۲ پرو مکس همچنین بخاطر فوکوس خودکار از حسگر LIDAR مصرف. می بطی ء از این طور حسگری درون گلکسی نوت ۱۰ اولترا نیز استعمال. شده وجود درباره ی آیفون ۱۲ پرو مکس گفته می شود که می تواند فیلم را در حالت 4K به رخ ۲۴۰ فریم به خشکی امدن حین ضبط کند و تا اینکه از ویژگی حالت شب با امکان ضبط ویدئو و عکاسی با کیفیت تری یکروز.

می سرما مراد می رود تمامی مدل های سری آیفون ۱۲ از فناوری ارتباطات 5G پشتیبانی کنند؛ ولی تنها مدل پریمیوم با صفحه/عرضه ۶ ۷ اینچی از آنتن های mmVawe 5G. بهره ببرد درصورت صحت شایعات، آیفون ۱۲ مینی از ورق/ارائه ۵ ۴ اینچی از پنل AMOLED استفاده می کند و تو بالای صفحه نمایش نیز، بریدگی زیاد کوچکی برای قرارگیری دوربین سلفی تعبیه.شده است مقاله:های مرتبط حدس می رود رویداد معرفی آیفون 12 سیزدهم اکتبر برگزار شودفهرست ۱۰ گوشی پرفروش آمریکا خلال هفته نخست سپتامبر اعلام شد؛ اپل

تو صدر کوپرتینویی ها داخل رویداد اخیر خود، سری جدید آیفون ها را شناساندن نکردند تا یاوه به واقعیت تبدیل شود و تأخیر در رونمایی سری آیفون ۱۲ اپل را. شاهد باشیم بااین حال، انتظار می رود به زودی اپل داخل رویدادی ویژه، مدل های مختلف سری آیفون ۱۲ را بوسیله علاقه مندان.معرفی کردن یواش:بیشتر: بخوانید گوگل توان موشن سنس پیکسل 4 در آینده بازخواهد گشتجدیدترین بتای عمومی مک OS بیگ عادت منتشر شدهرآنچه داخل رویداد پیکسل گوگل معرفی شدپیکسل 5 و پیکسل 4a 5G گوگل رونمایی شدندشیائومی Mi 10T لایت با نمایشگر ۱۲۰ هرتز

شاید دوست داشته باشید:

کارت های گرافیک AMD RX 6000 معرفی کردن شدند؛ بازگشت رادئون به دنیای پرچم داران

برای اولین وهله پس از عهد R9 290X (هفت سال پیش)، ظاهرا آویشن رادئون درون AMD موفق شده اند محصولاتی […]

واکنش رئیسی بوسیله هتک شرف رئیس جمهور توسط فداکار تندروها | یک حادثه نباید بهانه تضعیف پاسبان شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از انباره قضاییه،سیدابراهیم رئیسی در میتینگ صبح امروز دوشنبه پنجم آبان ماه شورای برجسته انباره […]

تصاویر | ماسک کوفتن قهری اعضای خاندان ترامپ در مذاکره دوم

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از دیلی میل، کمیسیون مناظره های بزرگواری جمهوری پیش تر تهدید کرده و اعلام […]