نگرفتن حقوق یا کارانه | برهان تعرض کارکنان پیمانکاری بیمارستان های اهواز چیست؟

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از مجتمع خبرنگاران جوان، اخیرا پیامی مبنی کنار دریافت نشدن چند ماه حقوق کارکنان شرکتی و پیمانکاری بیمارستان های اهواز در استان خوزستان ارسال شده است. جمعی از کارکنان شرکتی و پیمانکاری درمانگاه های گلستان، معصوم خمینی، رازی و بقایی ۲ اهواز در پیامی گفته اند تو شرایط سخت بیماری کرونا که آدم خود را مدیون کادر درمان می دانند، درون اهواز هیچ مسئولی به تامل کادر شرکتی و پیمانکاری درمان و پشتیبانی بیمارستان ها ازاله.

در این پیام همچنین ذکر شده که ۳ ماه است با کارکنان شرکتی و پیمانکاری بیمارستان های اهواز قرارداد منعقد نشده و وعده پرداخت حقوق را هر هفته به تعویق افتاده است و وقتی آنها به این مساله معترض می شوند، مسئولان به اعتراض کارکنان بی اعتنایی می کنند. بنابراین این کارکنان که به خشکی امدن اساس متن ارسالی «در ۲ شیفت خواه پس از اتمام شیفت اقدام به مسافرکشی کرده و اشتغال دوم دارند» از «سست شدن طرد» مجبور به خموشی هستند.

فرهاد ابول نژادیان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با نفی صیقلی نشدن چند ماه حقوق کارکنان شرکتی و پیمانکاری بیمارستان های اهواز گفت: حقوق ماه پیش این کارکنان غصه صیقل شده و وقوع آنطور که گفته شده، نیست. صیقل کارانه برخی افراد عقب افتاده اما درباره حقوق ها این طور نیست و هر انحصاری ادعای ادا نشدن حقوق دارد، باید خود را شناساندن درنگ تا فیش های واریزی او را منتشر کنیم.

شاید دوست داشته باشید:

کارت های گرافیک AMD RX 6000 معرفی کردن شدند؛ بازگشت رادئون به دنیای پرچم داران

برای اولین وهله پس از عهد R9 290X (هفت سال پیش)، ظاهرا آویشن رادئون درون AMD موفق شده اند محصولاتی […]

واکنش رئیسی بوسیله هتک شرف رئیس جمهور توسط فداکار تندروها | یک حادثه نباید بهانه تضعیف پاسبان شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از انباره قضاییه،سیدابراهیم رئیسی در میتینگ صبح امروز دوشنبه پنجم آبان ماه شورای برجسته انباره […]

تصاویر | ماسک کوفتن قهری اعضای خاندان ترامپ در مذاکره دوم

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از دیلی میل، کمیسیون مناظره های بزرگواری جمهوری پیش تر تهدید کرده و اعلام […]