اندروید 11 منتشر شد؛ انفراد های انحصاری برای سری پیکسل گوگل

admin دسته‌بندی نشده

گوگل روز گذشته نسخه چهارم و درواقع نسخه ی کامل سیستم عامل متاخر خود،اندروید ۱۱ را برای گوشی های هوشمند سری پیکسل منتشر کرد که شامل پیکسل ۲، پیکسل ۲ ایکس ال، پیکسل ۳، پیکسل ۳ ایکس ال، پیکسل 3a، پیکسل 3a ایکس ال، پیکسل ۴ و پیکسل 4a می شود.

حال، مقامات گوگل تأیید کرده اند که نسخه ی ارائه شده برای محصولات سری پیکسل از امکانات بیشتری نسبت به نسخه ی درنظر خمود شده برای محصولات برندهای دیگر برخوردار است. ازجمله امکانات درنظر پژمان شده برای سری گوشی پیکسل به موارد زیر اشاره شده است:لایو ویو با امکان اشتراک گذاری حین ای موقعیت جغرافیایی: درصورتی که دوستتان مکان خویشتن در نقشه را ازطریق گوگل مپس با شما به تعهد پرداخت بگذارد با ضربه سرقت کردن روی آیکون مختص دوستتان روی نقشه و بعد انتخاب گزینه واقعیت افزوده می توانید ازطریق لایو ویو و با استفاده از آدرس دهی بوسیله صورت واقعیت افزوده به سوی موضع جغرافیایی دوستتان حرکت کنید.سیستم جدید پاسخگویی هوشمند در Gboard: دارندگان سری گوشی های هوشمند پیکسل می توانند در پاسخگویی به مخاطبانشان در برنامه هایی مانند گوگل مسیجز از پیشنهادهای درون خطی برای پاسخگویی سریع کاربرد کنند. شوق می رود در آینده از کیبوردهای بیشتری پشتیبانی شود؛ ولی درحال حاضر چنین قابلیتی عزب روی Gboard دردسترس است.پیشنهاد اپلیکیشن: لانچر پیکسل باتوجه به روتین فعالیت های یومیه ی کاربر، اپلیکیشن های پرکاربرد را درون ساعات مشخصی از روز داخل اولویت ارائه استراحت می دهد؛ بخاطر شهید اگر تو طول روز بین ساعات خاصی بوسیله تجربه ی بازی مانند فورتنایت می پردازید، لانچر پیکسل برای دسترسی نوک تیز در ساعات مشخص، آیکون بازی فورتنایت را در ردیف مطلع قرار می دهد.گروه بندی پوشه ها: کار ساخت پوشه برای آیکون ها، نام گذاری آن ها و دسته بندی شان داخل لانچر پیکسل مرده نمدار شده است.گزینه های بیشتر برای مطالعه اجمالی:تهیه اسکرین شات یا هایلایت کردن نوشته ها برای کپی برداری خواه خیز وجو سهل تر شده است.

حدس خورده می شود که برخی از فردی های ذکرشده شبیه سیستم جدید پاسخگویی هوشمند و لایو ویو با امکان پول اعانه گذاری لحظه ای موضع جغرافیایی برای محصولات برندهای دیگر نیز عرضه شود و درواقع به عارض انحصاری زمانی برای سری پیکسل باشند. بااین حال، مشخص حلق که آیا قابلیت های اضافه شده به لانچر پیکسل به گوشی های هوشمند مشارکت های دیگر نیز اضافه می شود یا خیر.

درون صورتی که از دارندگان گوشی های هوشمند سری پیکسل گوگل هستید، تجربه ی خود از مصرف از اندروید ۱۱ را با ما داخل میان راحتی دهید. آیا از تغییرات متاخر راضی هستید؟ برای نصب اندروید ۱۱ روی گوشی هوشمند سری پیکسل خود می توانید ازطریق بخش تنظیمات، بوسیله روزرسانی نرم افزاری استفاده کنید.بیشتر بخوانید:وان پلاس فیلم برداری 8K را با نرخ ۹۶۰ فریم به خشکی امدن حین امکان پذیر می کند؟سامسونگ و ال جی فروش نمایشگر بوسیله هواوی را متوقف می کنند؟صفحه گلکسی اس 20 فن ادیشن در سایت سامسونگ جلوه گر شدآموزش نصب اندروید 11 روی گوشی های هوشمند سری پیکسل گوگل و وان پلاسویز امکان احاله سطر لول را از کامپیوتر به گوشی فراهم کرد

شاید دوست داشته باشید:

کارت های گرافیک AMD RX 6000 معرفی کردن شدند؛ بازگشت رادئون به دنیای پرچم داران

برای اولین وهله پس از عهد R9 290X (هفت سال پیش)، ظاهرا آویشن رادئون درون AMD موفق شده اند محصولاتی […]

واکنش رئیسی بوسیله هتک شرف رئیس جمهور توسط فداکار تندروها | یک حادثه نباید بهانه تضعیف پاسبان شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از انباره قضاییه،سیدابراهیم رئیسی در میتینگ صبح امروز دوشنبه پنجم آبان ماه شورای برجسته انباره […]

تصاویر | ماسک کوفتن قهری اعضای خاندان ترامپ در مذاکره دوم

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از دیلی میل، کمیسیون مناظره های بزرگواری جمهوری پیش تر تهدید کرده و اعلام […]