دستور یک مستنطق آمریکایی برای مصادره نفتکش های ایرانی

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، تسنیم بوسیله نقل از رویترز نوشت: جیمز بوسبرگ متهم فدرال آمریکا بامداد امروز، جمعه دستور مصادره حمل های نفتی و محبوس چهار نفتکش ایرانی را که به سمت ونزوئلا در حرکت هستند، صادر کرده است.

وزارت دادگستری آمریکا نیز اخبار کرد که قاضی فدرال دستور  داد تا چهار نفتکش ارسالی ایران به ونزوئلا محبوس و حمل های آن مصادره شوند.

دیشب (پنجشنبه) دادستان های آمریکایی بوسیله منظور جلوگیری از تداوم روابط تجاری ایران و ونزوئلا، با تنظیم شکوائیه ای مشتاق گرفتار حمل نفتکش هایی شدند که از ایران بوسیله ونزوئلا سوخت محموله می کنند.

تنظیم کنندگان این شکوائیه مدعی شده اند که در حال حاضر ۴ فروند نفتکش ایرانی عازم ونزوئلا هستند که مجموعاً کبیر پیاده شدن ۱.۱ میلیون بشکه بنزین با خویشتن محموله می کنند.

وزارت خزانه داری آمریکا چند روز پیش، پنج ناخدای نفتکش های ایرانی را که برای احاله سوخت بوسیله ونزوئلا ارسال شدند، تو فهرست تحریم قرار داد. 

با حیات فشارهای آمریکا، ایران تو اردیبهشت ماه سال ساری به منظور مهار بحران سوخت ونزوئلا، اقدام بوسیله اعزام پنج نفتکش حامل سوخت به کاراکاس کرد و دولت آمریکا نتوانست مانع آن شود.

ایران و ونزوئلا که هر دو دون تحریم های ستمگرانه و غیرانسانی آمریکا هستند، تأکید کرده اند که روابط تجاری خود را بدون توجه به فشارهای آمریکا حفظ خواهند کرد.

شاید دوست داشته باشید:

دستیار های اولیه داخل دررفتگی

دررفتگی ها ممکن است به جهت سقوط و برخوردهای سخت که به آسیب های ورزشی منجر می شود، عارض دهد. […]

انفجار عظیم بیروت هزاران کشته و زخمی بوسیله جای گذاشت | آویشن آتش نشان نهان شدند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از رویترز مقامات لبنانی می گویند غبطه دارند احصائیه کشته های روز سه شنبه […]