گمان عرضه پیکسل 5 با اسنپدراگون ۷۶۵ باردیگر قوت گرفت

admin دسته‌بندی نشده

تقریبا از زمان رونمایی سری پیکسل گوگل، هیچگاه گاه پرچم داران این همدستی از نوک تیز ترین تراش ی موجود درون بازار برخوردار نبوده اند. نسخه ی ابتدایی پیکسل گوگل در حالی از تراشه ی اسنپدراگون ۸۲۱ برخوردار بود که هسته های آن با فرکانسی کمتر از محصولات موجود در بازار با تراشه مانند فعالیت می کردند. چنین موضوعی درون پیکسل ۲ و ۳ نیز جبران شد و با اینکه این دو گوشی هوشمند به نظام از تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ و ۸۴۵ بهره می بردند، هسته های پردازشگری اصلی آن ها با فرکانسی پایین تر کار می کرد.

دراین بین، پیکسل ۴ نخستین گوشی هوشمند در این سری وجود که تراشه ی موجود داخل آن دست مفید نشده بود و هسته های پردازنده آن فرکانسی میزان مانند مدل های موجود در محصولات دیگر داشتند. حال موافق ادعای گزارش های جدید، پیکسل ۵ از تراشه های سری اسنپدراگون ۸۰۰ استفاده نمی کند و گویا راحتی است از تراشه اسنپدراگون ۷۶۵ برخوردار شود؛ البته مشخص ازاله کدام یک از سه تراشه ی اسنپدراگون ۷۶۵ خواه ۷۶۵ جی یا ۷۶۸ جی بخاطر درفش دار قبیله بعدی گوگل تفویض شده است.

درواقع، سه گانه تراشه ی ذکرشده مبتنی پهلو یک معماری و شیرهدار ابزار هستند؛ اما تباین اصلی آن ها ازنظر باطراوت افزاری متجاوز پشیز است و تنها در تناوب پردازنده اصلی و پردازنده گرافیکی خلاصه می شود.

اخیرا یکی از پروگرام نویسان ارشد XDA با خیز وجو داخل کدهای موجود در اپلیکیشن Google Camera نسخه ی ۷/۴ واقف اطلاعات مختلفی ازجمله وجود محصولات متنوع از سری پیکسل شده است. وی در فدایی کدها مخبر محصولی با لقب سانفیش شده است که درواقع پیکسل 4a است و روان از خراش ی اسنپدراگون ۷۳۰ کاربرد می کند. دو میزان دیگر نیز یافت شده که القاب ردفاین و برامبل را یدک می کشند و درواقع، پیکسل ۵ و ۵ ایکس ال هستند که به تراشه ی اسنپدراگون ۷۶۵ مجهز شده اند.مقاله های مرتبط:پیکسل 5 گوگل احتمالا بدون موشن سنس عرضه می شودظاهرا مدیران گوگل به هیچگاه اسکناس از گوشی پیکسل 4 شادمان نیستند

گفته می شود گوشی گوگل پیکسل 4a پر پشت معادل ۳۵۰ دلار بخاطر نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی و ۳۰۰ دلار بخاطر استاندارد ۶۴ گیگابایتی خواهد داشت. به دید می رسد رقیب پا بر جا پیکسل 4a را بتوان آیفون SE مقیاس ۶۴ گیگابایتی و ۴۰۰ دلاری دانست. تراش ی اسنپدراگون ۷۳۰ ازنظر پردازنده واقعی و گرافیکی شباهت بسیاری به اسنپدراگون ۷۶۵ دارد؛ البته با این نفاق که هسته های پردازنده ها با تناوب پایین رطوبت امر می کنند و البته مودم قدیمی لطافت از مودم موجود در اسنپدراگون ۷۶۵ تو ۷۳۰ استفاده شده است.

فداکار بنچمارک ها مدال می دهند پیکسل 4a عملکردی تو کمیت گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت دارد. با این حال، تمایل می رود پیکسل ۵ با بانوا حد ۷۰۰ دلار به بازار عرضه شود که درواقع، ۱۰۰ دلار از پیکسل ۴ در زمان ارائه گرانبها تر خواهد حیات. با وجود محصولات متنوع و توانمندتر از پیکسل ۵ تو بازار، به دید می رسد گوگل هم چشمی بیش سختی در ابتیاع محصولات جدیدش با محصولات شرکت های دیگر خواهد داشت.

فروش بسیار کمینه پیکسل ۴ باعث شد دو پیکر از اعضای واقعی بخش پیکسل گوگل این همدستی را ترک کنند. باید دید گوگل چه برنامه هایی برای کمک به فروش محصولات خود در نظر گرفته است.بیشتر بخوانید:کاربرد قابلیت DoH در کروم 83گوگل مپس مکان های سزاوار سرزنش دسترس با ویلچر را واضح می کندساندار پیچای داخل مصاحبه ای با پناه از آویشن پیکسل، توسعه ابکی وسایل را دشوار وصف کردقابلیت جدید یوتیوب برای انتظام خواب کاربر معرفی شدگوگل قصد دارد از صنعتی نفت و گاز فاصله بگیرد

شاید دوست داشته باشید:

دستور یک مستنطق آمریکایی برای مصادره نفتکش های ایرانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، تسنیم بوسیله نقل از رویترز نوشت: جیمز بوسبرگ متهم فدرال آمریکا بامداد امروز، جمعه دستور مصادره حمل های […]

توضیح اسماعیلی درباره دربند سه جسم جمعیت امام علی(ع)

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، غلامحسین اسماعیلی در میتینگ با خبرنگاران که امروز برگزار شد، گفت: بارها […]

مشخصات رقیق افزاری گلکسی A01 Core برملا شد

سامسونگ خود را برای عرضه گوشی هوشمند اقتصادی دیگری آماده می کند که رسا گلکسی A01 Core نام دارد. محصول […]