فروش گوشی های هواوی فاقد سرویس گوگل با فرم آشنایی با ویژگی های گوشی

admin دسته‌بندی نشده

ماه مه سال گذشته، ایالات متحده هواوی را در سیاهه سیاه خویشتن قرار رحم. بدین ترتیب هیچ یک از همکاری های آ مریکایی حق همدستی با هواوی را نداشتند و این موافقت عمه ی آغازی برای دردسرهای شرکت چینی بود. کسب وکار گوشی های هوشمند هواوی که با بر زدن اپل، رله دوم بازار موبایلرا درون اختیار داشت و تهدیدی برای سامسونگ همچنین بوسیله احصائیه می آمد، به انگیزه تحریم های آمریکا دیگر نمی توانست از سرویس های گوگل تو محصولاتش استفاده کند؛ تخیل گوشی اندروید عاری پلی استور، یوتیوب، گوگل مپ و جیمیل بسیار بغرنج می نماید.

هواوی برای پیش گیری از بحران پیش آمده، HMS یا «درخت سرو های موبایل هواوی» را به عنوان جایگزینی برای سرویس های گوگل شناساندن کرد؛ پلتفرمی که حساب کاربری Huawei ID، سرو ابری هواوی، دستیار دیجیتال هواوی، ابزارهای استریم موسیقی و ویدئو، مرورگر هواوی و فروشگاه اپلیکیشن AppGallery را دربرمی گیرد و مطابق بار ی هواوی راحتی است تمام نیازهای کاربران و توسعه دهندگان را مرتفع سازد. در حال حاضر واقعیت با آنچه چینی ها وعده داده بودند، فاصله دارد، فروشگاه AppGallery بسیاری از اپلیکیشن ها و ورزش های محبوب اندروید را ارائه نمی دهد و ترقی دهندگان از کیت های توسعه ی هواوی استقبال چندانی نکرده اند. داخل دیدن داشته باشید فقدان سرویس گوگل به معنای لیس امکان انتصاب اپلیکیشن های مطرح این شریک اعم از گوگل مپ و جیمیل نیست و عموم اپلیکیشن های اختصاصی غول دنیای فناوری قابلیت ایفا روی گوشی های هوآوی را دارند.

براساس معاینه های زومیت، فروشگاه AppGallery در دسترس کاربران ایرانی نبود، ولی از اسفندماه این مشکل مرتفع شده و در دسترس کاربران ایرانی نیز استراحت پژمرده است و تعدادی از اپلیکیشن های محبوب و پرکاربرد داخلی همچنین براثر فقدان سرویس های گوگل، یا روی گوشی های جدید قسمت قسمت کردن هواوی (محتوی محصولات هواوی و آنر) گمارش نمی شوند خواه عملکرد صحیحی روی آن ها ندارند. هواوی کود داده که با شریک توسعه دهنده اپلیکیشن های پرکاربرد داخلی مسائل مربوط به اجرای اپلیکیشن های بومی در HMS را مرتفع بطی ء و در روزهای آینده این مساله حل می شود. اسنپ و تپسی دو شهید اساسی درون این خصوص هستند که پیش تر نبوغ اجرا نداشتند ولی در گوشی های جدید هواوی و با همکاری ترقی دهندگان، عاری بغرنج اجرا می شوند.

مشاهدات میدانی زومیت نشان می دهد که هواوی داخل زمان فروش گوشی های هوشمند خود، برگه ای با عنوان «فرم آشنایی با ویژگی های گوشی» را همچنین بوسیله امضای خریدار می رساند. داخل این برگه حصه کوچکی به نبود درخت سرو های گوگل در گوشی و اثبات خریدار مبنی کنار معارفه رسانی فروشنده بوسیله وی اشاره دارد.

برخی از مشتریان توضیحات کاملی از جانب فروشندگان هواوی ستاندن می کنند و درک درستی از HMS پیدا می کنند ولی در تعدادی موارد همچنین اطلاعات عرضه شده توسط فروشندگان کافی نبوده و مشتری درک درستی از HMS و نبود سرویس های گوگل ندارد و پس از خرید و آغاز استفاده، با عملکرد معیوب گوشی و عدم امکان نصب برخی اپلیکیشن های ضروری روبرو شوند. حتی بند یاد شده در سازش نامه نیز توضیحات شفافی ارایه نداده است و تنها به ذکر یکسره ی «آیا اطلاع رسانی راجع به نصب نبودن برنامه های گوگل صورت گرفته است؟» بسنده کرده است در حالی که عدم پشتیبانی از درخت سرو های گوگل امکان نصب برخی از اپلیکیشن های ضروری کاربران ایرانی را نیز سلب می کند.

اگرچه شهود تعهد از کاربر، مسئولیت فقدان درخت سرو های گوگل را از هواوی ایجاب می کند؛ اما نباید فراموش کرد که تعداد اضافی از خریداران، از پیامد ها و دردسرهای نبودِ این سرویس ها، اطلاعی ندارند و از معرفت متخصص کافی برای جست وجو و کشف کردن راهکارهای دور زدن تحریم هواوی و نصب مجموعه ی GMS نیز برخوردار نیستند.

طی تجسس زومیت از گوشی آنر 9X پرو که آن غم از HMS بهره می برد، درون حال حاضر با فقدان سرویس های گوگل، وضعیت نصب و استفاده از اپلیکیشن های به رخ زیر خواهد بود:معروفیت نرم وسایل یا بازیاجرا روی آنر ۹ ایکس پرونام کند اسباب یا بازیاجرا روی آنر ۹ ایکس پروگوگل مپاجرا شدشیپوراجرا همراه با پیغام خطاجیمیلاجرا بدون امکان کاربرد از سرو جیمیلآچارهاجرا شدگوگل کروماجرا شداستادکاراجرا شدیوتیوباجرا نشدهمراه مناجرا شدگوگل کیپاجرا نشدایرانسل مناجرا شدتوئیتراجرا شدسینماتیکتاجرا شداینستاگراماجرا شدآپاجرا شدواتساپاجرا شدتومناجرا شدتلگراماجرا شدفون پیاجرا شدترلواجرا همراه با یادداشت خطاهمراه کارتاجرا نشدمایکروسافت تیمزاجرا همراه با یادداشت خطاهمراه کف اطاق ملیاجرا شدویزاجرا شدهمراه بانک سپهاجرا شدنشاناجرا شدنوردوی معلول اناجرا شدبلداجرا شدلست پساجرا شدتپسیاجرا نشدشیر-ایتاجرا شداسنپاجرا نشداسپاتیفایاجرا شداسنپ مارکتاجرا همراه با مطلب خطاآپاراتاجرا شددیجی کالااجرا شدخلافیاجرا شدکافه بازاراجرا شدآسفالت ۹ و ۸فقط نسخه ی ۸ انجام شددیواراجرا شدCall of Dutyبا گرافیک و مقدار فریم Very High انجام شد

دیدگاه شما کاربر گرامی زومیت در این باره چیست؟ بیشتر بخوانید:حمایت هواوی، کوالکام و سامسونگ از کدک MPEG-5 EVCچین تصمیم محزون شریک های آمریکایی مثل اپل را تو فهرست «انبازی های نامعتبر» صبر دهدهواوی احتمالا امسال یک گوشی تاشدنی ارزان قیمت نمایش می کندایالت متحده دسترسی هواوی به تولیدکننده های تراشه را اندوه محدود می کندهواوی پی 40 لایت 5G معرفی کردن شد

شاید دوست داشته باشید:

ریلمی X50 پرو پلیر با تمرکز ویژه روی مملکت گیمینگ رونمایی شد

ریل میچند هفته پیش اعلام کرده بود که اراده دارد امروز چندین میوه متاخر برای بازار چین معرفی کند، بنابراین […]

گمان عرضه پیکسل 5 با اسنپدراگون ۷۶۵ باردیگر قوت گرفت

تقریبا از زمان رونمایی سری پیکسل گوگل، هیچگاه گاه پرچم داران این همدستی از نوک تیز ترین تراش ی موجود […]