دوربین گلکسی زد فلیپ امتیاز ۱۰۵ را از DxOMark دریافت کرد

admin دسته‌بندی نشده

یکی از محصولاتی که امسال توجه بسیاری را به خود جلب کرد، گوشی گلکسی زد فلیپ سامسونگ است؛ محصولی که مهم ترین ویژگی آن برخورداری از طراحی جاه طلبانه است که نمایشگری تاشو را در اختیار کاربران استراحت می دهد.

با این حال آنچه بنچمارک DxOMark مدال می دهد، توجه بیشتر سامسونگ روی طراحی گلکسی زد فلیپبوده است و فصیح دوربین توانمندی برای این علیه در نظر خمود نشده است. گوشی سامسونگ زد فلیپ توانسته تشخیص ۱۰۵ را از بنچمارک DxOMark به دست آورد که تقریبا آن را همرده با پرچم داران ۲۰۱۸ قرار می دهد.

امتیاز کسب شده ی گلکسی زد فلیپ باعث می شود که تو جایگاهی پایین برنده از آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس با ۱۰۶ امتیاز قرار گیرد؛ پرچم دارانی که دو سال پیش عرضه شدند.

با این حال، امتیاز کسب شده بوسیله مجرد وجود ایراداتی تو دوربین گلکسی زد فلیپ نیست؛ بلکه رقابت سختی در میان گوشی های هوشمند رده پریمیوم بود دارد و پرچم داران جدید همراه با مشخصات سخت افزاری توانمندتر نسبت به محصولات قبلی به بازار عرضه می شوند.

سامسونگ همچنین گویا برای کاهش قیمت گلکسی زد فلیپ نسبت به درفش داران سری اس ۲۰ از دوربینی درمانده برنده استفاده کرده است. در جدول امتیازدهی بوسیله دوربین گلکسی زد فلیپ می توان مشاهده کرد که حالت عکاسی امتیاز ۱۰۹ و حالت فیلم برداری نیز امتیاز ۹۶ را تصرف کرده است.مقاله های مرتبط:بررسی گلکسی Z Flip سامسونگعرضه گلکسی نوت 20 و گلکسی فلد 2 در شقه دوم سال تأیید شد

از نقاط شکست دوربین گلکسی زد فلیپ می توان به عملکرد ناتوان آن در محیطی با نور کم و سرعت پایین فوکوس خودکار اشاره کرد. با این حال، متخصصان DxOMark گستردگی محدوده دینامیک، دقت رنگ، مداقه در متعادل سازی پرتو سفید و کنترل نویز را از نقاط مثبت دوربین محصول سامسونگ نشانی کرده اند.بیشتر بخوانید:عرضه گلکسی نوت 20 و گلکسی فلد 2 در شقه دوم سال تایید شدسامسونگ به روزرسانی درنگ افزاری جدید هدفون گلکسی بادز را منتشر کردسامسونگ سنسوری ۲۵۰ مگاپیکسلی برای گوشی های هوشمند ترقی می دهدبهترین گوشی از ۷ میلیون تومان به بالادارندگان گلکسی اس 20 اولترا از شکستن تصادفی تیغ دار کردن ی محافظ دوربین خود می گویند

شاید دوست داشته باشید:

ریلمی X50 پرو پلیر با تمرکز ویژه روی مملکت گیمینگ رونمایی شد

ریل میچند هفته پیش اعلام کرده بود که اراده دارد امروز چندین میوه متاخر برای بازار چین معرفی کند، بنابراین […]

گمان عرضه پیکسل 5 با اسنپدراگون ۷۶۵ باردیگر قوت گرفت

تقریبا از زمان رونمایی سری پیکسل گوگل، هیچگاه گاه پرچم داران این همدستی از نوک تیز ترین تراش ی موجود […]