پروژه راه خلخال – ماسال اتمام می شود

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا، علی صبحی، دستیار راهداری اداره کچل راهداری و محموله و نقل جاده ای استان اردبیل، سه شنبه ۲ اردیبهشت در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پروژه راه سازی خلخال، کلور، گیلوان بوسیله ماسال که عملیات اجرایی آن از ۳۰ سال قبل آغاز و داخل طول این مدت متوقف شده تو سال جاری شروع و برای تکمیل و یکروز برداری آن تکاپو خواهد شد.  

وی افزود: با توجه بوسیله اهمیت راه های گردشگری تقلا می کنیم با ادامه عملیات اجرایی این پروژه شقه طولانی یکی از خواسته های عتیقه و به حق مردم منطقه شاهرود خلخال که استعمال از این طرز نزدیک برای دسترسی بوسیله استان همسایه گیلان است، شکل پذیری پیدا نرم.  

کمک راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از پایان عملیات برف روبی و بازگشایی جاده مسدوده شده از برف خلخال – پونل در حوزه استحفاظی استان اردبیل خبر داد و گفت: با وجود بازگشایی و برف روبی این رویه هنوز اقدامی از سوی موسسه راهداری و حمل و نقل جاده ای رضوانشهر برای برف روبی و بازگشایی بسرنوشت شوم دچار کردن بست شده درون این شهرستان نشده است.  

وی اظهارکرد: پس از اقدام بوسیله برف روبی و بازگشایی راه از سوی استان گیلان تردد خودروها درون این جاده منوط به اجازه شورای مدیریت هیاهو خلخال و با توجه به وضعیت کرونا در کشور خواهد حیات.  

معاون راهداری اداه کل راهداری و محموله و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات برف روبی و بازگشایی نحو های روستایی صعب العبور در استان خبر عدل و گفت: در حال مهیا برف روبی و بازگشایی گونه خلخال – روستای میانرودان تو مقدر شدن شاهرود از قاعده مسیر گذر از روستای بفراجرد داخل حال انجام است.  

شاید دوست داشته باشید:

ریلمی X50 پرو پلیر با تمرکز ویژه روی مملکت گیمینگ رونمایی شد

ریل میچند هفته پیش اعلام کرده بود که اراده دارد امروز چندین میوه متاخر برای بازار چین معرفی کند، بنابراین […]

گمان عرضه پیکسل 5 با اسنپدراگون ۷۶۵ باردیگر قوت گرفت

تقریبا از زمان رونمایی سری پیکسل گوگل، هیچگاه گاه پرچم داران این همدستی از نوک تیز ترین تراش ی موجود […]