نبود اپلیکیشن های گوگل تو گوشی های هواوی مشکل ساز شده است

admin دسته‌بندی نشده

گوگل مدتی پیش داخل پی بایکوت قضا و قدر ایالات متحده ی آمریکا علیه هواوی، به ناچار ارتباطات تجاری اش با این مشارکت چینی را حد کرد. ازاین رو داخل گوشی های جدید هواوی، اپلیکیشن های رسمی و سرویس های گوگل را تماشایی نخواهیم بود. گزارش های ضدونقیضی درباره ی تأثیرات این اتحاد روی عملکرد تجاری هواوی منتشر شده اند؛ البته به نظر می رسد نبود اپلیکیشن های گوگل روی گوشی های جدید هواوی، باعث بروز مشکلاتی شده است.

یکی از مدیران اجرایی هواوی اواخر هفته ی گذشته در گفت و گو با رسانه ی فایننشیال تایمز اعلام کرده است نبود اپلیکیشن های رسمی گوگل به مرور دارد به مشکلی بزرگ بخاطر هواوی دگرگونی می شود.

مقاله های مرتبط:اختلاف هواوی با قضا و قدر آمریکا از کجا آغاز شد و به کجا خواهد انجامید؟پیش بینی ته داستان هواوی و آمریکا از دیدن کاربران زومیت

همان طورکه گفتیم، هواوی بی آرامی حالا با تحریم های شدید طالع دونالد ترامپ مواجه شده است و انبازی های آمریکایی با آن پیمانه ارتباط کرده اند. هواوی مدتی پیش جدیدترین گوشی درفش دارش، یعنی میت ۳۰ را معرفی کرد؛ درحالی که چینی ها مجبور شدند داخل آن از نسخه ی متن باز سیستم عامل اندروید استفاده کنند. 

هواوی بوسیله قفا تحریم های آمریکا مجاهدت کرد با ارائه ی برخی راهکارها، ضیق تحریم های سابق الذکر را ناچیز کند. این شرکت توانست بسیاری از تجهیزاتی را که از همکاری های آمریکایی دریافت می کرد، از جای دیگری تأمین یواش و همچنان به قضیه پاینده اش تا پیمانه زیادی دنباله دهد. بااین حال، جوی تن، قائم مقام بخش امور عمومی در شرکت هواوی، به لطافت داخل گفت و گو با رسانه ی فایننشیال تایمز بیان کرده است نبود سرو هایی نظیرپلی استور و اپلیکیشن هایی متشابه کرومو گوگل مپ، دشوارترین موضوعی است که هواوی درزمینه ی تحریم های آمریکا با آن دست و پنجه درنگ می بطی ء.

جوی تن می گوید سیستم عامل اختصاصی هواوی، یعنی هارمونی که زمان زیادی از معرفی آن نمی گذرد، سال ها جای کار دارد تا بتواند کلکسیون ی خدماتی را به گوشی ها بیاورد که امروزه اندروید ارائه می دهد. بنابراین، هواوی فعلا قصد جایگزینی اندروید را با هارمونی OS ندارد و همچنان می خواهد درون گوشی های آینده اش از سیستم عامل موبایلی گوگل کاربرد کند. 

به دنبال آغاز بایکوت های آمریکا، هواوی پشتیبانی طولانی اندروید را از دست قسط. در آن زمان، دونالد ترامپ با مطرح کردن ادعاهایی درباره ی ارتباطات هواوی با دولت چین به عزیمت تأمین امنیت ملی، فرمانی اجرایی را صادر کرد تا این شرکت چینی در فهرست تحریم جای بگیرد و از برقراری بستگی تجاری با شرکت های آمریکایی منع شود. البته هواوی به دفعات اذعان کرده است ارتباطی با اقبال چین ندارد. 

آلفابت، همدستی پاپا گوگل، در اثر بایکوت های آمریکا تصمیم گرفت مجوز اندروید مشارکت هواوی را لغو کند؛ به همین دلیل، چینی ها مجبور شدند در پرچم داران جدیدشان بوسیله نسخه ی متن باز اندروید روی بیاورند. درابتدا، ازطریق روشی اختصاص می شد اپلیکیشن ها و سرویس های گوگل را روی میت ۳۰ دانلود کرد؛ اما گزارش های جدید مدال می دهند این روش دیگر کار نمی کند.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره ی این موضوع دارید؟

ارج بوسیله روز و مشخصات متخصص و هر معلومات موردنیاز دیگر برای معامله ارزان و آگاهانه ی انواع گوشی هواوی را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، مقایسه ی مشخصات فنی گوناگون گوشی های هواوی و برند آنر درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات همگی دردسترس خواهد وجود.مشاهده لیست گوشی های هواویبیشتر بخوانید:هواوی از عرضه گوشی میت Xs در سال ۲۰۲۰ خبر دادهواوی بند ۴ با نمایشگر لمسی زندگی باتری ۷ روز، شناساندن شدمیت ایکس، گوشی تاشو هواوی، اواخر آبان متوجه بازار چین می شودهواوی از ابتدای سال، ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند فروخته استهواوی، رادار برای خودروهای خودران توسعه می دهد

شاید دوست داشته باشید:

دانشمندان: تماشای شکست تیم محبوبتان در اسب سواری واقعاً قلبتان را می شکند | این استرس ممکن است شما را بکشد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از دیلی میل، یک معاینه جدید نشان می دهد طرفداران طرف  شکست خورده تمرین […]

روش جدید برای فعال سازی گوگل اسیستنت درون پیکسل 4 کشف شد

گوگل تو جدیدترین گوشی هوشمند خود، پیکسل 4 از نسخه ی متاخر گوگل اسیستنت استفاده می بطی ء که با […]

ویدئو تست مقاومت پیکسل 4 ایکس ال در برابر تراش و خم شدن منتشر شد

گوگل چند هفته ی پیش گوشی های پرچم دار پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال (Google Pixel 4 XL) […]