ردمی K30 به نمایشگر دارای حفره و فناوری 5G مجهز خواهد شد

admin دسته‌بندی نشده

گوشی های هوشمند سری ردمی K20 خواه همان می 9T از زمان عرضه توانسته اند فروش بسیار نیکی را تجربه کنند و در بین محبوب ترین وسیله های مخلوق شده توسط شیائومی صبر گیرند. گرچه زمان اضافی از عرضه ی ردمی K20 بوسیله بازار نمی گذرد، ولی چینی ها تصمیم گرفته اند از همین حالا داده ها رسمی مربوط به خاندان بعدی این گوشی را منتشر کنند.

شیائومی ساعاتی پیش با برگزاری مراسمی کوچک، اطلاعاتی مختصر درمورد ردمی K30 منتشر کرده و تا حدی ما را با ظاهر این گوشی نیز آشنا کرد. ماه ها است که تماشاگر گستردن اخباری ضد و نقیض درمورد احتمال ساخت گوشی 5G توسط ردمی هستیم؛ شرکت چینی پایان ساعاتی پیش به صورت رسمی شایعات را تأیید کرد. در جریان برگزاری رویداد معرفی ردمی ۸ در چین، مدیرکل ردمی روی چیز پهن مهیا شد و ابتدایی تصاویر مربوط به ردمی کی ۳۰ را همراه اطلاعاتی درمورد این گوشی منتشر کرد.

گوشی جدید ردمی درکنار پشتیبانی از فناوری 5G، از نمایشگر دارای حفره بهره خواهد گرفت؛ تو واقع در تقدیر بالای سمت عبث این نمایشگر، تماشاچی حفره ای بیضی لباس خواهیم بود؛ ردمی K30 اولیه گوشی شیائومی خواهد بود که به چنین نمایشگری فراهم می شود.

مدیرکل ردمی تیزر کوتاهی را از گوشی K30 در ورقه ی رسمی اش در شبکه ی اجتماعی ویبو بوسیله پول اعانه گذاشته است که مدال می دهد حفره ی گوشی جدید ردمی شبیه به آن چیزی است که پیش نمدار در گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس مشاهده کرده ایم. در واقع ردمی K30 همچون اس ۱۰ پلاس قرار است به دوربین سلفی دوگانه تو تقدیر بالای جانب عبث نمایشگرش مجهز شود.

ردمی در کنار موارد یادشده، جزئيات دیگری را نیز از گوشی کی ۳۰ منتشر کرده است. کنار این اساس، ثمر اینده ردمی از 5G دوگانه پشتیبانی خواهد کرد؛ این یعنی ردمی K30 از شبکه های SA (حالت ول) و نیز NSA (حالت غیرمستقل) بهره مند است.

ظاهرا شبکه ی NSA این گوشی بخاطر ادا برخی کارها نظیر برقراری ربط بین برج های مخابراتی و سرورها، تکیه گاه بر زیرساخت های فعلی LTE است. بهره مندی از 5G دوگانه باعث می شود که اتصال ردمی K30 بوسیله این شبکه به شکل بهتری قیافه پذیرد؛ در ضمن این کار، باعث کاهش نفقه ی توسعه ی 5G داخل مناطق متاخر می شود.

مدیرکل ردمی در مورد قیمت گوشی ردمی K30 اطلاع دادن کرده است که قرار زدودن مقرون به نفع ترین گوشی 5G بازار باشد، اما بها گذاری آن در راستای محاکمه های جاویدان ردمی خواهد بود. در واقع گوشی های ردمی متصل تو مقایسه با ویژگی هایی که نمایش می دهند، قیمت بسیار خوبی دارند و ظاهرا K30 نیز قرار است امتداد دهنده ی همین رویه باشد. مقابل فداکار ادعاهای مطرح شده از لفظ رسانه ها، ردمی مشیت دارد گوشی K30 را با تراشه ی موردانتظار کوالکام ۷۲۵۰ که از 5G دوگانه پشتیبانی می کند، در بازار عرضه یواش.

دیدگاه شما کاربران زومیت درون این زمینه چیست؟

ارزش به روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه ی انواع گوشی های شیائومی حاجت دارید را داخل بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه ی مشخصات فنی گوناگون گوشی های شیائومی و برند ردمی در کنار گالری تصاویر رسمی محصولات همگی تو این جزء درون دسترس شما خواهد وجود.مشاهده مسوده گوشی های شیائومیبیشتر بخوانید:بررسی بلک شارک 2 پرو شیائومیردمی 8 شیائومی با باتری ۵۰۰۰ میلی آمپرساعتی معرفی کردن شدپتنت جدید شیائومی از طراحی دستگاهی با دوربین سلفی در گوشه های بالای نمایشگر خبر می دهدDxOMark نمرات دوربین ردمی K20 پرو را منتشر کرد؛ هم رده با پیکسل 3، بالاتر از آیفون XRاپل تو آیفون های 2022 از مودم 5G عام خود استفاده می کند

شاید دوست داشته باشید:

ریلمی X50 پرو پلیر با تمرکز ویژه روی مملکت گیمینگ رونمایی شد

ریل میچند هفته پیش اعلام کرده بود که اراده دارد امروز چندین میوه متاخر برای بازار چین معرفی کند، بنابراین […]

گمان عرضه پیکسل 5 با اسنپدراگون ۷۶۵ باردیگر قوت گرفت

تقریبا از زمان رونمایی سری پیکسل گوگل، هیچگاه گاه پرچم داران این همدستی از نوک تیز ترین تراش ی موجود […]