مدل مک لارن ادیشن وان پلاس 7 تی پرو فردا رونمایی می شود

admin دسته‌بندی نشده

سال گذشته، استاندارد مک لارن ادیشن وان پلاس ۶ تی رونمایی شد که مقدار رم بیشتر و سرعت شارژ نوک تیز تری بوسیله کاربران عرضه می کرد. فردا وان پلاس میزبان رویدادی در شهر لندن خواهد بود؛ جایی که احتمالا درون آن وان پلاس ۷ تی پرو را معرفی می کند. با این حال، پیت لا، مدیرعامل وان پلاس، به تازگی تیزر جدیدی منتشر کرده است که با استناد بوسیله آن، احتمالا باید علاوه بر نسخه ی معمولی، تماشایی نسخه ای خاص ی مایه یادشده بوسیله صیت مک لارن ادیشن باشیم. 

در توییتی که مدیرعامل وان پلاس منتشر کرده، قوطی ای با پوشش فیبرکربن را مشاهده می کنیم که نواری نارنجی رنگ از گوشه ی آن واضح است؛ نواری که به سبب رنگش اشاره ی مستقیمی به معیار مک لارن ادیشن می کند.

پیش تر در وان پلاس ۶ تی مک لارن ادیشن نیز پوشش کربنی را تو مادون شیشه ی تنه شاهد بودیم که دورتادور قد را فام نارنجی مهارت کرده بود. حال صدای زیر مردانه می رود در این نسل همچنین با تکرار نقشه کشی یادشده مواجه باشیم.

سال گذشته وان پلاس ۶ تی مک لارن ادیشن با شارژر ۳۰ واتی و ۱۰ گیگابایت حافظه ی رم به همراه ۲۵۶ گیگابایت حافظه ی پس انداز سازی روانه ی راسته شد. انتظار می رود استاندارد جدید این سری از سخت افزار قدرتمندتری در مقایسه با مدل قبلی استفاده کند.

سیاست وان پلاس درقبال عرضه ی نسخه ی اختصاص از محصولاتش را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا به شخصه حاضر هستید این استاندارد های خاص را بخرید؟ دیدگاه خود را در این باره با ما و دیگر کاربران زومیت به اشتراک بگذارید. بیشتر بخوانید:رندر مطبوعاتی وان پلاس 7 تی پرو فاش شداولین رندرهای منتسب بوسیله وان پلاس 8 روبرو شدندتیم فرمول یک مک لارن از پیشرانه مرسدس بنز استفاده خواهد کردوان پلاس 7T از نگاه نشریات محترم دنیای فناوریوان پلاس TV در برابر شیائومی می TV پرو

شاید دوست داشته باشید:

ریلمی X50 پرو پلیر با تمرکز ویژه روی مملکت گیمینگ رونمایی شد

ریل میچند هفته پیش اعلام کرده بود که اراده دارد امروز چندین میوه متاخر برای بازار چین معرفی کند، بنابراین […]

گمان عرضه پیکسل 5 با اسنپدراگون ۷۶۵ باردیگر قوت گرفت

تقریبا از زمان رونمایی سری پیکسل گوگل، هیچگاه گاه پرچم داران این همدستی از نوک تیز ترین تراش ی موجود […]