ردمی نوت 7 شیائومی داخل ۶ ماه به فروش ۱۵ میلیونی رسید

admin دسته‌بندی نشده

شیائومی اطلاع دادن کرد پس از ۶ ماه از زمان عرضه ی ردمی نوت ۷ به بازار، این علیه به رکورد فروش ۱۵ میلیون دستگاه تو سراسر جهان دست یافته است. این مشارکت داخل ماه مارس اعلام کرده بود فروش این گوشی به رکورد چهارمیلیون سودا رسیده است. رکورد فعلی فروش ردمی نوت ۷ احتمالا به برهان نمایش ی این مایه داخل بازارهای جدید و مشتاق است و زمانی بیشتر به چشم می آید که بدانیم نوت ۷ پرو، تنها تو گره و هندوستان ارائه شده است.

شیائومی ردمی نوت ۷ به کمک بها پایه ی ارزان تر و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و باتری ۴,۰۰۰ میلی آمپر ساعتی قاهر شده از رقبایش پیشی بگیرد. نسخه ی استاندارد ردمی نوت ۷ از پردازنده ی اسنپدراگون ۶۶۰ ، سه تا ۶ گیگابایت رم، ۳۲ تا ۱۲۸ گیگابایت ذهن ی قابل ارتقا و دوربین ۴۸ مگاپیکسلیGM-1 سامسونگ بهره می برد. این در حالی است که نسخه ی پرو نوت ۷ از پردازنده ی  اسنپدراگون ۶۷۵ ، چهار تا ۶ گیگابایت رم، ۶۴ تا ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی متناسب ارتقا و یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی IMX586 سونی یکروز می برد.

برای آشنایی بیشتر با این دشت شیائومی، ورقه ی بررسی ردمی نوت ۷ را ببینید.بررسی ردمی نوت 7

بیشتر بخوانید:شیائومی Mi A3 از ۲۶ تیر عرضه می شودشیائومی ۶ درصد سهام باهم اتحاد کردن شقه هادی VeriSilicon را تصاحب کردجعبه گشایی شیائومی Mi 9T (ردمی K20)شیائومی مرکز تفحص و توسعه داخل فنلاند افتتاح کردشیائومی عرضه قریب الوقوع گوشی Mi A3 را تأیید کرد

شاید دوست داشته باشید:

ثروتمندترین کشورهای جهان کدام اند؟

درمیان بسیار از ۲۰۰ کشوری که داخل کره ی زمین صبر دارند، فداکار کشورها میلیاردها و فداکار تا اینکه تریلیون […]

مقایسه برترین پردازنده های میان رده دنیای موبایل

بنیانیSGHAROOOON ترین مشخصه یک گوشی میان رده خوب پردازنده و قلب تپنده آن است که در این بن شرکت های […]

۲۰ روش هوشمندانه بخاطر کاهش هزینه سفرهای خارجی

این مقاله را به معرفی ۲۰ روش هوشمندانه برای کم کردن نفقه های سفر اختصاص داده ایم. مبنای گردآوری اطلاعات […]