سامسونگ بازنگری در طراحی گلکسی فولد را به عاقبت رسانده است

admin دسته‌بندی نشده

نقشه کشی گلکسی فولد، نخستین گوشی تاشدنی سامسونگ با حرف وحدیث بسیاری همراه بود و حواشی بسیاری برای این باهم اتحاد کردن به حیات آورد تا جایی که کره ای ها تصمیم به نقشه کشی دوباره آن گرفتند.

مقاومت کم گوشی تاشدنی سامسونگ ازجمله مشکلاتی بود که بسیاری به آن ایراد گرفته بودند؛ ایرادی که براساس گزارش اخیر بلومبرگ به نقل از منابع ناشناس، پس از گذشت تنها دو ماه، در بازنگری مدل سازی مایه از سوی سامسونگ مرتفع شده است.

داخل نسخه ی بازنگری شده ی گلکسی فولد، اکنون پوشش محافظ، تمام سطح نمایشگر را می پوشاند و در لبه ها بوسیله پایین تر حاشیه نویسی های نمایشگر کشیده می شود تا بدین زیبایی کاربران امکان حفر کردن آن را نداشته باشند و از شدت تاشدگی در میانه ی صفحه نمایش کاسته شود. از سوی دیگر، مکانیزم لولا به وضع ای تبدیل یافته که اکنون کاملا با نمایشگر هم سطح است و ثانیه بازشدن دستگاه، به کشیده شدن پوشش محافظ معاون می نرم.

اگر به اندیشه داشته باشید، گوشی تاشدنی ۲ هزار دلاری سامسونگ باید غم حالا در بازارهای جهانی عرضه می شد؛ اما پس از آنکه در ماه آوریل نسخه های مورد مطالعه گلکسی فولد دچار مشکلی شدند، سامسونگ ارائه ی این محصول را به تعویق انداخت.

چنانچه گزارش بلومبرگ صحت داشته باشد تا زمان ارسال قطعات اصلاح شده بوسیله ویتنام برای آغاز تولید انبوه، نمی استعداد انتظار داشت که کره ای ها تاریخ نکته سنج عرضه را برای علیه حاشیه سازشان اعلام کنند. سامسونگ فبلت گلکسی نوت ۱۰ را ۷ اوت (۱۶ مرداد) طی رویداد آنپکد داخل بروکلین رونمایی می کند؛ اما براساس اطلاع دادن نسب بلومبرگ، درون این رویداد اشاره ای بوسیله زمان نمایش ی گلکسی فولد نخواهد شد. حزن اکنون تنها می دانیم که باید برای عرضه ی وسیله تو عزل تابستان آماده باشیم.

بیشتر بخوانید:گلکسی نوت 10 سامسونگ به دوربین ToF مجهز می شودتاثیر منفی تحریم های تجاری هواوی از سوی آمریکا پیاده شدن کسب و امر تراش سامسونگگلکسی A50 موفق به کسب امتیاز ۸۳ از DxOMark شدنتیجه مقایسه دوربین آيفون XS، گلکسی اس 10 پلاس، هواوی جای پا 30 پروهمکاری سامسونگ با انویدیا بخاطر تولید پردازنده گرافیکی Ampere

شاید دوست داشته باشید:

دانشمندان: تماشای شکست تیم محبوبتان در اسب سواری واقعاً قلبتان را می شکند | این استرس ممکن است شما را بکشد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از دیلی میل، یک معاینه جدید نشان می دهد طرفداران طرف  شکست خورده تمرین […]

روش جدید برای فعال سازی گوگل اسیستنت درون پیکسل 4 کشف شد

گوگل تو جدیدترین گوشی هوشمند خود، پیکسل 4 از نسخه ی متاخر گوگل اسیستنت استفاده می بطی ء که با […]

ویدئو تست مقاومت پیکسل 4 ایکس ال در برابر تراش و خم شدن منتشر شد

گوگل چند هفته ی پیش گوشی های پرچم دار پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال (Google Pixel 4 XL) […]