اروپا داغ شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش شبکه خبری بی بی سی،  خبرسازترین کشور اروپایی از نظر موج گرما این روزها فرانسه است که سپس از یک دهه رکورد تازه ای را ثبت کرده. گرما در مناطق جنوبی فرانسه ۴۵درجه را رد کرده و چند کشته به جا گذاشته است. وزارتخانه های ناحیه و بهداشتفرانسه با هشدار به شهروندان، مشتاق پاس مقررات متاخر رفت وآمد و فردی های استفاده از آب شده اند.

رعایت نکات امن هنگام آب تنی برای جلوگیری از غرق شدگی،  راحتی نگرفتن تو معرض گرمای شدید و نوشیدن آب ازجمله هشدارهای وزارت بهداشت به شهروندان فرانسوی است. همچنین با ممنوعیت دخول خودروهای غیربرقی و کوفته بوسیله حلقه دوم طرح ترافیک پاریس،  حدود ۵میلیون خودرو یعنی ۶۰درصد خودروهای این شهر،  از رفت وآمد درون این محدوده منع شده اند. محدود کردن رفت وآمد خودروها بخاطر جلوگیری از آلوده شدن هوا صورت محزون است. در مناطق جنوبی فرانسه حدود ۴هزار دبیرستان حزن تعطیل شده اند.

اما این عزب فرانسه حلق که به دلیل گرمای شدید تو وضعیت بحران استراحت محزون است؛  اسپانیا، ایتالیا وآلمان هم به برهان اضافه کم سابقه دمای هوا،  شرایطی غیرعادی را امتحان می کنند. داخل این دو قلمرو چند نفر ازجمله ۲ مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش بوسیله برهان قرار اخذ تو معرض گرمای شدید جان خود را از دست داده اند. کارشناسان هوا زیست می گویند گیتی در ۴سال اخیر گرم تر شده و این روند امتداد خواهد یافت. این کارشناسان گرم شدن کره زمین را خطری بخاطر همگی ساکنان آن می دانند.

شاید دوست داشته باشید:

دستور یک مستنطق آمریکایی برای مصادره نفتکش های ایرانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، تسنیم بوسیله نقل از رویترز نوشت: جیمز بوسبرگ متهم فدرال آمریکا بامداد امروز، جمعه دستور مصادره حمل های […]

توضیح اسماعیلی درباره دربند سه جسم جمعیت امام علی(ع)

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، غلامحسین اسماعیلی در میتینگ با خبرنگاران که امروز برگزار شد، گفت: بارها […]

مشخصات رقیق افزاری گلکسی A01 Core برملا شد

سامسونگ خود را برای عرضه گوشی هوشمند اقتصادی دیگری آماده می کند که رسا گلکسی A01 Core نام دارد. محصول […]