پوکو لانچر ۲ با طراحی پیشرفته و قابلیت های جدید منتشر شد

admin دسته‌بندی نشده

مرداد سال گذشته، شیائومی پوکوفون F1 را با اسنپدراگون ۸۴۵ و نرخ ۳۰۰ دلاری معرفی و رابط کاربری اختصاصی آن را پوکو لانچر (Poco Launcher) نام گذاری کرد. درنهایت، غول فناوری چینی رابط کاربری پوکو لانچر را تو گوگل پلی به اشتراک گذاشت تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. حالا این همدستی نام آشنای چینی نسخه ی دوم رابط کاربری پوکو لانچر را منتشر کرده و ویدئویی از قابلیت های آن لانچر به وجه اشتراک مجله گذاشته است. 

مقاله های مرتبط:نسخه بتا اندروید Q در دسترس ۱۱ گوشی هوشمند شیائومی قرار می گیردشیائومی شیوه حکم دوربین سلفی مادون نمایشگر را شرح عدل

داخل نسخه ی جدید پوکو لانچر، پس مبنا حالت نیمه شفاف دارد و ازنظر طراحی نیز تغییراتی تو رابط کاربری اش به وجود آمده که باعث می شود کاربر بتواند امتحان ی بهتری در کارکردن با رابط کاربری داشته باشد. با پس زمینه ی نیمه شفاف، می توان از پس لایه ی سفید یا مشکی یا خاکستری، تصویر پس اساس را مشاهده کرد. میزان شفافیت پس مبنا تنظیم شدنی است؛ درنتیجه، در حالت تیره (Dark Mode ) کاربر می تواند تصویر پس ماخذ را هم زمان ببیند. 

وجود فضایی بخاطر سفارشی سازی تنظیمات، ازجمله دلایل استقبال کاربران از پوکو لانچر است. امکان گروه بندی اپلیکیشن ها در گروه هایی همچون سرگرمی و شبکه های اجتماعی در پوکو لانچر مهیا است و تو نسخه ی دوم و بوسیله روزرسانی شده نیز امکان حذف دسته بندی های و گروه بندی های پیش تخیل وجود دارد؛ ازاین رو، دست کاربران در نسخه ی متاخر بخاطر گروه بندی اپلیکیشن ها بازتر شده و می توانند باتوجه به دلخواه ی خویشتن کار را پیش ببرند. 

فداکار بر این باور هستند که پراکندن نسخه ی دوم پوکو لانچر می تواند پیش اساس ی معرفی کردن دومین مدل گوشی هوشمند پوکوفون باشد؛ اما در ویدئو منتشرشده، به نظر می رسد گوشی هوشمند می میکس ۳ شیائومی ارائه داده شده است. برای تیم تخصصی که روی رابط کاربری فقره می کنند، به روزرسانی نرم افزاری نمی تواند فقره سختی باشد و قطعا شیائومی درصدد است امکان تجربه ی بهتری برای کاربران فراهم یواش. 

بها بوسیله روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که بخاطر ابتیاع مناسب و آگاهانه ی انواع گوشی های شیائومی احتیاج دارید را در مدخل محصولات زومیت بیابید. در این بخش، علاوه بر مشخصات فنی دقیق و پاسخ بوسیله سوالات شما، امکان مقایسه ی دو یا چند محصول درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس شما خواهد وجود.مشاهده مشخصات و قیمت پوکوفونبیشتر بخوانید:گوشی های هوشمند سری CC شیائومی با اصطلاح طراحی متفاوت ارائه می شوندمقایسه شیائومی می بند 4 با دست بندهای هوشمند مطرح بازارکپی برداری شیائومی از آثار هنرمند طراح ال جیشیائومی نخستین گوشی هوشمند با دوربین ۶۴ مگاپیکسلی را معرفی خواهد کردشیائومی ارائه نسخه بتای رابط کاربری MIUI را متوقف می کند

شاید دوست داشته باشید:

ردمی نوت 7 شیائومی داخل ۶ ماه به فروش ۱۵ میلیونی رسید

شیائومی اطلاع دادن کرد پس از ۶ ماه از زمان عرضه ی ردمی نوت ۷ به بازار، این علیه به […]

ثروتمندترین کشورهای جهان کدام اند؟

درمیان بسیار از ۲۰۰ کشوری که داخل کره ی زمین صبر دارند، فداکار کشورها میلیاردها و فداکار تا اینکه تریلیون […]

مقایسه برترین پردازنده های میان رده دنیای موبایل

بنیانیSGHAROOOON ترین مشخصه یک گوشی میان رده خوب پردازنده و قلب تپنده آن است که در این بن شرکت های […]